Esimene koolinädal on seljataga ja mul päevikus juba kolm kahte. Isa ütles, et kui mul Facebookis istumise pärast kodused tööd tegemata jäävad, siis ta taob mu pead niikaua vastu klaviatuuri, kuni hjbhavdsm,,..-893 4uj27dhg xghuiui-dc……………………,,,,,,,,,—
Seotud postitused
-
Anekdoot: Kes hävitab kodust asju?
Vana mammi helistab pojale. "Pojake, mis selle sakslase nimi oli, kes meie kodust asju hävitab?" "Alzheimer... -
Anekdoot: Kurb hakkas
Kuidagi kurb hakkas: Koroonaviiruse jaoks oled sa 60 aastaselt vana ja kuulud riskirühma. Pensioniameti jaoks aga... -
Anekdoot: Rasvumisest on kasu ka
Rasvumisest on mingit kasu ka, näiteks vanni läheb vähem vett.

